#Natječaj

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO KONZULTANT ZA EU FONDOVE

5

Listopad

Objavljeno

Radi povećanog opsega posla AVELANT d.o.o. za poslovno i strateško savjetovanje traži Konzultanta za EU fondove!

OPIS POSLA

Priprema i provedba projekata financiranih iz fondova EU-a, s naglaskom na pripremu projekata.

RADNO OKRUŽENJE

Rad u našem timu uključuje:

  • stimulacije u obliku dodataka na osnovnu plaću;
  • rad na nekim od najvećih projekata u državi;
  • ugodno radno okruženje i kolegijalan tim;
  • moderno uređen radni prostor;
  • sudjelovanje u posebnom programu obuke za rad;
  • rad od kuće;
  • redovito dodatno obrazovanje i usavršavanje o trošku poslodavca.

MINIMALNI UVJETI

U nastavku donosimo uvjete za kandidate/kinje:

  • VSS (bilo koji smjer);
  • najmanje 5 godine radnog iskustva u pripremi projekata financiranih iz fondova EU-a;
  • napredno poznavanje MS Office alata;
  • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • odlične komunikacijske i prezentacijske vještine;
  • izražene organizacijske sposobnosti i vještine vođenja;
  • vozačka dozvola B kategorije (prednost);
  • prilagodljivost, želja za novim izazovima, timski rad, preciznost, poštivanje rokova i visoka razina motivacije.

VRSTA POSLA I MJESTO RADA

Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od tri mjeseca. Mjesto rada je Zagreb.

NAČIN PRIJAVE

Molimo da nam dostavite sljedeće dokumente:

  • životopis u Europass formatu na hrvatskom jeziku u .docx ili .pdf formatu;
  • projektni portfolio koji se sastoji od podataka o uspješno pripremljenim projektima financiranim iz EU fondova (naziv projekta, uloga stručnjaka u projektu, vrijednost, korisnik sredstava i kontakt za provjeru);
  • pismo motivacije (najviše 1000 znakova s razmacima).

U obzir će biti uzeti isključivo kandidati/kinje koji dostave prijavu u traženoj formi i na traženim obrascima.

DOSTAVA PRIJAVA: Do 1.11.2021. godine putem adrese e-pošte: posao@avelant.hr s naznakom „Konzultant za EU fondove“.

6 najvažnijih strateških dokumenata za ESI fondove

Prilikom pripreme projektnih prijedloga za prijavu na natječaje iz fondova EU potrebno je voditi računa o zakonodavnom i strateškom okviru Europske unije...

Saznajte koje su mogućnosti financiranja vaše projektne ideje putem projektnog obrasca

Preuzmite e-dokumente

Pristupite sadržaju stare stranice