#Natječaj

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO: DIREKTORA/ICE JAVNE NABAVE

2

Ožujak

Objavljeno

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO

DIREKTORA/ICE JAVNE NABAVE

O NAMA – AVELANT d.o.o.

Mi smo vodeći hrvatski stručnjaci za EU fondove, javnu nabavu i strateško savjetovanje klijenata s projektnim portfeljem vrijednim preko 5 milijardi eura i više od 300 uspješno pripremljenih i provedenih projekata i savjetovanjem na nekim od najvećih postupaka javne nabave u Republici Hrvatskoj. Tim naših stručnjaka predvodi Ariana Vela, vodeća hrvatska konzultantica za EU fondove s više od 17 godina iskustva.

Pripremili smo i proveli više od 500 projekata ukupne vrijednosti od 5 milijardi eura, što nas čini jednom od najučinkovitijih konzultantskih tvrtki u Hrvatskoj i regiji s gotovo 100 % uspješnosti u osiguravanju EU sufinanciranja projekata i investicija.

Upravljamo i  prvim hrvatskim portalom o EU fondovima eu-projekti.info na kojem prikupljamo i objavljujemo točne i pravodobne informacije o mogućnostima sufinanciranja projekata iz EU fondova. Na portalu objavljujemo i analize, kolumne i mišljenja relevantnih stručnjaka. Portal trenutačno ima oko 30.000 jedinstvenih posjetitelja mjesečno i 5.500 osoba koji primaju tjedni elektronski newsletter.

Vlasnici smo prvog hrvatskog i regionalnog učilišta specijaliziranog za EU fondove – Učilišta EU PROJEKTI, a održavanje edukacija je važan dio našeg portfelja. Dosad smo obrazovali preko 10.000 osoba iz svih sektora o temama EU fondova, pripreme i provedbe projekata, izrade studije izvodljivosti, izrade poslovnih planova, provedbe projekata u skladu sa Zajedničkim nacionalnim pravilima, javne nabave, monitoringa i evaluacije projekata. Klijentima nudimo jednodnevne seminare, radionice i treninge za grupe, in-house treninge krojene prema željama i potrebama klijenata, ali i višemjesečne obrazovne programe.

Radi povećanog opsega posla, tražimo Direktora/icu javne nabave!

U nastavku donosimo uvjete natječaja!

OPIS POSLA

Koordinacija poslova koji se odnose na pripremu i provedbu postupaka javne nabavu, upravljanje timom za pripremu i provedbu postupaka javne nabavu, delegiranje i nadgledanje izvršenja poslova, vođenje i sudjelovanje u pripremi i provedbi postupaka javne nabave, kontrola kvalitete isporučevina pripremljenih od strane ostalih zaposlenika i druge aktivnosti.

RADNO OKRUŽENJE

Rad u našem timu uključuje brojne pogodnosti kao što su:

  • stimulacije u obliku dodataka na osnovnu plaću;
  • ugodno radno okruženje i kolegijalan tim;
  • moderno uređen radni prostor;
  • sudjelovanje u posebnom programu obuke za rad;
  • rad od kuće;
  • redovito dodatno obrazovanje i usavršavanje o trošku poslodavca.

MINIMALNI UVJETI

U nastavku donosimo uvjete za kandidate/kinje:

  • VSS (bilo koji smjer);
  • najmanje 5 godina iskustva u pripremi i provedbi postupaka javne nabave u Hrvatskoj;
  • napredno poznavanje MS Office alata;
  • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • odlične komunikacijske i prezentacijske vještine;
  • iskustvo u razvoju strateških i poslovnih planova;
  • izražene organizacijske sposobnosti i vještine vođenja;
  • vozačka dozvola B kategorije (prednost);
  • prilagodljivost, želja za novim izazovima, timski rad, preciznost, poštivanje rokova i visoka razina motivacije.

VRSTA POSLA I MJESTO RADA

Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od šest mjeseci.

Mjesto rada je Zagreb.

NAČIN PRIJAVE

Molimo da nam dostavite sljedeće dokumente na e-mail adresu posao@avelant.hr:

  • Životopis u Europass formatu na hrvatskom jeziku u .docx ili .pdf formatu;
  • Popis provedenih postupaka javne nabave postupci javne nabave (naziv projekta, uloga stručnjaka u postupku javne nabave, naziv naručitelja, naziv postupka javne nabave i evidencijski broj nabave, procijenjena vrijednost nabave uz navod radi li se o nabavi roba, radova ili usluga, kontakt za provjeru);
  • Pismo motivacije (najviše 1800 znakova s razmacima).

U obzir će biti uzeti isključivo kandidati/kinje koji dostave prijavu u traženoj formi i na traženim obrascima.

DOSTAVA PRIJAVA:        E-mailom do 10.3.2021.

                                           posao@avelant.hr

6 najvažnijih strateških dokumenata za ESI fondove

Prilikom pripreme projektnih prijedloga za prijavu na natječaje iz fondova EU potrebno je voditi računa o zakonodavnom i strateškom okviru Europske unije...

Saznajte koje su mogućnosti financiranja vaše projektne ideje putem projektnog obrasca

Preuzmite e-dokumente

Pristupite sadržaju stare stranice